×
 

Over Ons

Buurtvereniging Meerhoven Zand-, Bos- en Meerrijk
Over Ons

Buurtvereniging Meerhoven Zand-, Bos- en Meerrijk is sinds 2003 een van de actieve buurtverenigingen in de wijk Meerhoven. Wij trekken samen met de andere buurtverenigingen op als het gaat om het organiseren van Meerhoven brede activiteiten en de belangenbehartiging richting gemeente en overige instanties. Daarnaast stimuleert buurtvereniging Meerhoven Zand-, Bos- en Meerrijk de organisatie van activiteiten die de sociale cohesie in de wijk bevorderen.  

Contactgegevens

Communicatie Marianne van Dorenmalen communicatie@zandbosmeerrijk.nl  
Bosrijk Kate Schroeder bosrijk@zandbosmeerrijk.nl    
Leefbaarheid Ewout Brandsma leefbaar@zandbosmeerrijk.nl  
Meerrijk  Pierre America meerrijk@zandbosmeerrijk.nl  
Penningmeester Leo Kentie penningmeester@zandbosmeerrijk.nl  
Secretaris Vacature secretaris@zandbosmeerrijk.nl  
Voorzitter Vacature voorzitter@zandbosmeerrijk.nl  

 

Nog geen lid

Nog geen lid van onze buurtvereniging? Voor slechts € 6 per jaar per adres in Zand-, Bos- of Meerrijk kunt u lid worden. Hoe meer leden we hebben hoe sterker we staan als gesprekspartner van de gemeente en andere instanties. Meldt u aan via het inschrijvingsformulier hieronder of mail naar secretaris@zandbosmeerrijk.nl

8 Email
Keywords : 

Related